Book Creator

"Сто тисяч"

by Наталія Немировська (Немировська Наталія)

Cover

Loading...
Громадський голос
Loading...
Гроші — це гарантія людського щастя?
Loading...
Середа 8 лютого 2022 р.
Loading...
Loading...
Обікрали… ограбили…Пропала земля Смоковникова!.. Краще смерть, ніж така потеря
Loading...
Loading...
Loading...
Пряма мова. Вустами свідків про Герасима
Loading...
Loading...
Жага наживи — це серйозний недолік характеру, який призводить до погіршення стосунків із оточуючими людьми. Також, на мою думку, жадібні люди дуже нещасливі, адже сенс їхнього життя — це накопичення статків, причому процес цей ніколи не припиниться. Їм завжди не вистачає ще однієї копійчини. Усе життя для них обертається навколо капіталів і заощаджень. Вони впевнені, що за допомогою грошей можна вирішити будь-яку проблему, бо гроші — всьому голова. Але згодом жадібність перетворюють доброго хазяїна на ненажерливого матеріаліста. З метою збагачення чоловік скоює все більше й більше злочинів, вплутується в афери. Руйнуються також і стосунки між членами родини: Калитка підіймає руку на дружину, хоче одружити сина проти його волі. Герой також заводить зв’язки із сумнівними особами, наприклад, Гершком, який потім і обманув наївного Калитку.
Loading...
Caption At malesuada nisl felis sit amet dolor. Duis ultrices semper lorem nisl felis sit. At malesuada nisl felis sit amet dolor nisl felis.
Loading...
Відеодокази
Loading...
- «Гроші — гроші всьому голова».
- «Обіцянка — цяцянка, а дурневі радість».
- «Як їв борщ та кашу, так і їстиму, як мазав чоботи дьогтем, так і мазатиму...»
- «А тут знову — як його упустить случай: дать п’ять, а взять сто тисяч! Серце перестає биться, як подумаю: за п’ять — сто тисяч! Господи! Коли б тілько кум благополучно розміняв, а тоді й я Гершка обманю: на біса мені його факторство здалося? Сам куплю у Смоквинова землю. Аби тілько гроші...»
Loading...

You've reached the end of the book

Read again

Made with Book Creator