Book Creator

Sveikatukai. Gruodis.

by Jolanta Matiukė

Cover

Loading...
PANEVĖŽIO MYKOLO KARKOS PAGRINDINĖ MOKYKLA
Loading...
Loading...
SVEIKATUKAI
LMNŠC projektas „Sveikata visus metus 2021“  
Mokytoja Asta Purkėnaitė-Jokubauskienė
Socialinė pedagogė Jolanta Matiukė
Gruodžio mėnesio iššūkis
„Nuo pažinimo - sveikatos link“
Vasario mėnesio iššūkis
„Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“
Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 2c klasės mokinių komanda „Sveikatukai“ vasario mėnesį įsijungė į projektą Sveikata visus metus 2021" ir pradėjo savo kelionę sveikesnio gyvenimo link.
Pagal pateiktą temą, remdamiesi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų / globėjų, mokytojos Astos Purkėnaitės-Jokubauskienės ir socialinės pedagogės Jolantos Matiukės įgyvendino ir pristatė pirmąjį kūrybinį projekto iššūkį. Įgyvendinant iššūkį vaikai patyrė be galo daug gerą nuotaiką sukėlusių akimirkų, grožėjosi nuostabia gamta žiemą ir visais jos teikiamais smagumais. Visi supratome, kad šiandien esame patys turtingiausi, nes esame sveiki.
„Sveikatukų“ komanda visą kovo mėnesį įgyvendino projekto iššūkį „Jaunas judėsi – senas nesigailėsi“

Antrokai, vykdydami kovo mėnesio iššūkį, pasitarę su mokytoja, nusprendė pasiteirauti tėvelių, kaip tuo klausimu turinčių daugiau patirties, ar teisinga patarlė „Jaunas judėsi – senas nesigailėsi“. Pasukę galveles, vaikai sugalvojo tėveliams klausimus ir paprašė į juos atsakyti.
Tėveliai, gavę anketas, uoliai kibo į darbą ir atsakė į vaikų sugalvotus ir jiems pateiktus klausimus. 
Tėveliams patvirtinus, kad „Jaunas judėsi – senas nesigailėsi“ „SVEIKATUKŲ“ komandos nariai dar uoliau ėmė sportuoti. Neišgąsdino net visai nepavasariški kovo orai. Pasirodo, kad su kamuoliu galima žaisti ir ant sniego, sniegas nesutrukdė važiuojant paspirtuku sportuoti ir kvėpuoti grynu oru, kiti komandos dalyviai judėjo kaip galėjo namuose, net augintiniai, matydami tokį mažųjų draugų entuziazmą, prisijungė palaikyti draugiją sportuojant...
PrevNext