Book Creator

Doğa Kaşifleri

by Merve kılıç

Cover

Loading...
DOĞA KAŞİFLERİ
Loading...
Loading...
My Happy Workshop
KATKI SAĞLAYANLAR/CONTRIBUTORS
*NURAY BAYRAM
*MELAHAT VURAL
*GÜLBİN SAPAN
*MERVE KILIÇ
*İLKNUR İNCE BACAK
*DİANA FUŞTEİ
*FAHRİYE ALBAY
*Şeyma TAN
*Hilal KELEŞ
Sevgi sınıfı orman haftası nedeniyle şehir ormanına gezi düzenleyecekti. Erdem ve arkadaşları gezi için oldukça heyecanlardı. Gerekli hazırlıklar yapıldı. Tüm çocuklar öğretmenleri eşliğinde okul servisine binip şehir ormanına doğru yola çıktılar.
NURAY BAYRAM- KARŞIYAKA ANAOKULU-BİNGÖL
Erdem ormana yapacakları gezide sincapları görmeyi çok istiyordu. çantasından ki cevizleri arkadaşı Ali'ye gösterdi ve "ormandaki sincaplar için ceviz getirdim çok mutlu olacaklar" dedi. Arkadaşı Ali gülümsedi Erdem'e. O sırada öğretmenleri ormana geldiklerini söyledi.
Melahat VURAL
Zübeyde Hanım Anaokulu/BİNGÖL
Erdem gözlerine inanamadı. Çok güzel bir yermiş bu orman diye geçirdi içinden. Gözleri sincapları arıyordu ve bulacağına emindi. Erdem ve arkadaşları öğretmenlerinin yanından bir an olsun ayrılmadılar ve öğretmenleri ormanın en güzel yerine götürdü tüm çocukları. Etrafına topladı ve şöyle bir konuşma yaptı .
GÜLBİN SAPAN
Karameşe İlkokulu/Varto-MUŞ
Öğretmen:"Sevgili çocuklar! Burası ormanın en güzel yeridir.Etrafınıza bakın her yer yemyeşil.Burnunuzdan nefes alın.Ne kadar temiz değil mi havası ormanın.Buraya kimse zarar vermemiş.Bizde gezimiz süresince doğaya zarar vermeyelim.Burda olmanın tadını çıkaralım.Öten kuş seslerini duyuyor musunuz? Aaa bakın çocuklar orda ağacın üzerinde bir maymun var.Size oyun yapıyor."dedi.
MERVE KILIÇ
Sümer Anaokulu Bünyan/KAYSERİ
PrevNext