Book Creator

Ліцей

by Татьяна Шабельник

Cover

Loading...
Історія Харківського ліцею №178
Історія школи починається у далекому 1943 році.
Після звільнення м. Харкова від німецької окупації у серпні 1943 року почалось відновлення всіх сфер життя: промисловості, транспорту, житла і звичайно – системи освіти.
У жовтні 1943 року було прийнято рішення про відкриття вечірньої середньої школи № 2 на території заводу ім. Малишева.
Педагогічний колектив успішно справлявся із завданнями навчання та виховання робочої молоді, тому в 1975 році досвід цієї роботи було представлено на ВДНГ України, де було отримано диплом за перше місце і на ВДНГ СРСР – друге місце. Що на той час було дуже почесно.
Протягом наступних років було проведено декілька реорганізацій:
У 1993 році – було створено Навчальний центр молоді «Освіта».
У 90-ті роки йшов процес створення шкіл нового типу й у 1995 році в Харкові з'явився навчально-виховний комплекс "Освіта", в складі якого були класи вечірньої школи та профільні економіко-правові класи.
Плідно співпрацюючи з вищими закладами освіти міста Харкова, гімназія стала однім з ініціаторів розробки міського проекту вузівська кафедра в школі.
У 2018 році вперше в гімназії був відкритий перший клас початкової школи. Таким чином школа стала функціонувати як заклад освіти І-ІІІ ступеня.
У 2023 році Харківська гімназія № 178 "Освіта" Харківської міської ради Харківської області перепрофільована та перейменована у Харківський ліцей № 178 Харківської міської ради.

PrevNext