Book Creator

Презентація творчих робіт

by Вікторія Матвєєва

Cover

Loading...
Loading...
Тиждень цікавої науки
"Дивись, не переборщи!"

Презентація творчих робіт
"Дивись, не переборщи!"

До тижня цікавої науки учні Енергодарської гімназії №2 фантазували про те, як з'явилася така популярна страва як борщ. Хочете дізнатися? Почитайте казки та байки з цієї книги. Можливо, саме так, як уявили в своїх роботах наші учні.
Пропонуємо познайомитися з дитячою творчістю та надихнутися на креатив!
В Україні борщ здавна вважався символом міцної родини: усі інгредієнти у полив’янім горщику, варяться, бурлять, а потім, мліючи, передають свої аромати і смаки одне одному, стають одним цілим – багатим, наваристим, густим.
Безрукава Анна, 5-Б клас
Казка про борщ


Жила собі сім’я у селі. Мама Люба, татко Вітя і хлопчик, школяр Богдан. Та сім’я була дуже привітна, усім допомагали: кому город посадити, кому їжу купити.
Одного разу Богдан залишився один вдома. Їсти нічого, батьки на роботі, сусіди пороз’їжджалися. Хлопчик спробував щось приготувати. Він знайшов вдома картоплю, цибулю, буряк, моркву, капусту. Закип’ятив воду та й кинув туди всі овочі. По всій кухні чувся гарний аромат. Богдан дуже зрадів. Додав ще помідор і часник. Вирішив спробувати страву. Було смачно, але не вистачало солі. Богдан додав трошки спецій. Тепер все було гаразд.
Повернулися з роботи батьки. Богдан нагодував їх своїм творінням. Мама дуже зраділа, що в сина така смачна страва вийшла. Навіть у неї такої не виходило.
-        Молодець, Богдан! Ти такий вправний! Справжній кухар! -нахвалювала мама. – А як називається твоя страва?
-        А й справді, треба ж придумати назву своїй страві, – міркував Богдан.
До пізнього вечора він думав над назвою і вирішив назвати страву борщем. Рецепт приготування записав. Так почалося написання цілої кулінарної книги. Згодом книга була надрукована. Всі екземпляри розкупили вмить!
       Так люди дізналися про борщ та почали його готувати. Звісно, що кожен міг додавати щось своє до рецепту, але ж основні складові були незмінними.
Ворочек Данило, 5-Б клас
PrevNext