Book Creator

EKO VEIKLOS: ŽIEMA

by Rima Skrinskienė

Cover

Loading...
Loading...
MAŽEIKIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO ,,EGLUTĖ"

„EKO KALENDORIAUS“ ĮGYVENDINTOS VEIKLOS:

ŽIEMA
Loading...
Loading...
Žiema suteikė galimybę grupių ugdytiniams prasmingai, tvariai veikti lauke, gilinantis į sniego, ledo savybes, atliekant įvairius eksperimentus. Veiklų metu stengtasi atkreipti dėmesį į vandens svarbą žmogaus organizmui. Organizuotos sveikatą stiprinančios veiklos lauko aikštelėse. STEAM veiklų metu kūrybiškai panaudojant antrines žaliavas, konstruotos pilys Lietuvai, statomos tvirtovės. Eksperimentuojama, kuriama iš trijų lietuviui svarbių spalvų: geltonos, žalios, raudonos. Taip įprasminant patyrimą, žinias menine raiška. Veiklų metu buvo akcentuojamas racionalus gamtos resursų naudojimas, tobulinama pažinimo, kūrybiškumo, kultūrinė kompetencijos.
1A grupės ugdytiniams atėjusi žiema ir žemę užklojusi storu sniego patalu, suteikė daug džiaugsmo. Grynas oras, jaukus šaltukas nudažė sveiku raudoniu skruostus. Lauke vaikai nuotaikingai važinėjo rogutėmis, statė sniego senį. Žaidė su sniegu. Pridėjo į skirtingų dydžių indelius sniego ir bandė skirti kur daug, o kur mažai. Vaikams buvo linksma ir įdomu.
3A grupės ugdytiniai tyrinėjo iš lauko parsineštą sniegą, jo savybes. Lauke buvo smagu kurti iš gamtinės medžiagos ir pačių rankomis nuspalvinto sniego. Saulutė, kurią mažieji tyrinėtojai sukūrė, vaikus ,,sušildė" ir paskatino nusišypsoti.
PrevNext