Book Creator

Характеристика образів

by Ірина Волицька

Pages 2 and 3 of 18

Loading...
Риси характеру: розумний, любить читати, допитливий, спокійний та неконфліктний.
Loading...
Головний герой роману. Бруно — дев’ятирічний німецький хлопчик, який сумує за життям і друзями, яких він залишив у Берліні після того, як його сім’я несподівано переїхала до Польщі через роботу його батька.
Loading...
Бруно був нижчим за однолітків, був малий для свого віку.
Loading...
Loading...
Loading...
Бруно інтуїтивно відчуває, що новий дім його родини в таборі Аушвіц є «найсамотнішим місцем у світі». Хлопчик не розуміє, що це таке насправді і що там відбувається. Він не розуміє, чому колючий паркан стоїть так близько від їх будинку або чому там розміщено так багато солдатів.
Loading...
Бруно відчуває особливу прихильність до пригодницьких історій. Зазвичай дотримується суворих правил батьків, час від часу порушує їх, щоб досліджувати навколишній світ. Відчуває страх перед суворим батьком, але поважає його.
Loading...
Не розуміє, чому люди по той бік паркану носять однакові смугасті піжами. Хоча зрештою дізнається, що паркан існує, щоб відокремити групу людей, відомих як «євреї», від таких, як він і його сім’я.  До кінця роману, коли Бруно трагічно гине в нацистській газовій камері, не розуміє справжньої мети того табору.