Book Creator

Проєкт

by vladyslav

Cover

Loading...
Кольори та їх вплив на психологічний стан людини. Кольоротерапія.
Loading...
Проєкт учнів
11 класу
Thought Bubble
Loading...
Наші очі здатні розрізняти і вловлювати більше мільйона кольорів і відтінків, які як вже давно доведено вченими, активно впливають на наше самопочуття, настрій, емоції. Деякі кольори можуть підвищувати працездатність, інші здатні викликати почуття щастя, радості, спокою, створити атмосферу комфорту і захищеності.
Колір в інтер’єрі, крім психологічного впливу на людину, впливає і на візуальне сприйняття простору. Світлі відтінки деяких квітів збільшують і розширюють простір, створюють відчуття легкості і свободи. Інші ж, навпаки, здатні підкреслити замкнутість і невеликі розміри приміщення.
Білий колір в інтер’єрі
Це досить нейтральний колір, він викликає позитивні емоції. Білий колір в інтер’єрі створює відчуття чистоти і гармонії. Він не розташовує до розслаблення, а навпаки здатний зарядити бадьорістю і енергією. Ще з давніх часів, білий колір вважався “царським, божественним кольором”, споглядання якого зміцнювало і підносило духовно.
Червоний колір в інтер’єрі
Червоний колір здатний підвищити працездатність і активність. Його вплив на людину, в порівнянні з іншими кольорами у палітрі, найсильніший. Найбільш сприятливе рішення в інтер’єрі – використання світлих відтінків червоного, які існують в природі.
Зелений колір в інтер’єрі
Цей колір дуже позитивно впливає на нервову систему людини, заспокоює, дарує відчуття комфорту й умиротворення. Символізує спокій і свіжість. Зелений колір надає почуття ясності, зменшує апетит.
PrevNext