Book Creator

конспект

by Мартиневич Мар’яна

Cover

Loading...
Loading...
Конспекти уроків
Тема. Екологічний бумеранг

Мета. Активізувати
знання про необхідність дбайливого ставлення до природи, про взаємозв’язки між діяльністю людини і життям природи, виховувати почуття відповідальності за те, що відбувається в природі; виховувати екологічну культуру;  любов до природи.
Хід заняття

І.  Організаційна частина

Добрий день тобі, наше довкілля,
Знову в гості до тебе ми йдем.
Ти даєш нам наснагу й уміння,
То вставай же ще кращим щодень
Наш дім  - планета Земля! Ми знаємо
вісім планет Сонячної системи, та не можна порівняти землю із замороженим
Марсом, Ураном, киплячою Венерою.

Тема нашого уроку називається «Екологічний бумеранг» це означає: нерозумні дії людей планети Земля у найближчий час можуть обернутися великим нещастям, бідами для всього людства, адже бумеранг – це повернення.

Саме від нас залежить, чи будемо ми дихати чистим повітрям, чи залишимо
своїм нащадкам гарну зелену планету.
ІІ. Основна частина
Метод « Мікрофон»
– Що можете зробити ви, діти, щоб зберегти природу?
Динамічна таблиця «Шляхи забруднення»
А тепер давайте з’ясуємо, що ж являється джерелом забруднення довкілля, і
заповнимо таку таблицю, відповідаючи на запитання.
1)        Що є джерелом забруднення
довкілля? (фабрики, заводи, транспорт)
2)        Куди потрапляють шкідливі
речовини? (в повітря, воду, ґрунт)
3)        Що утворюють вода, повітря,
ґрунт разом? (довкілля)
4)        Куди потрапляють шкідливі
речовини з довкілля? (рослини, тварини, люди) 
Фізкультхвилинка

Руки в сторони та вгору —
 На носочки піднялись.
 Підніми голівку вгору —
 Й на долоньки подивись.
 Присідати ми почнемо,
 Добре ноги розімнемо.
 Раз — присіли, руки прямо.
 Встали — знову все так само.
 Повертаємося вправно,
 Все виконуємо гарно.
 Вліво-вправо повернулись
 І сусіду усміхнулись.
Гра «Знайди слова»
Діти, розділіться на дві команди.
Зараз я роздам вам завдання і ви маєте його вирішити.
PrevNext