Book Creator

,,Švęskime Lietuvą"

by Roberta Raudonienė

Pages 2 and 3 of 124

Loading...
Loading...
TURINYS
Loading...
1. PARTNERIŲ PRISISTATYMAS...................................................................3
2. LIETUVOS SIMBOLIAI.............................................................................56
3. KŪRYBINIAI - MENINIAI DARBELIAI LIETUVAI......................67
4. TAUTINIS KOSTRIUMAS, LIAUDIES RATELIAI............................78
5. VIRTUALI KELIONĖ PO LIETUVĄ.......................................................89
6. LIETUVOS TRISPALVĖ STEAM VEIKLOSE.......................................99
7. VIKTORINA.....................................................................................................110
8. INTERNETINIAI - EDUKACINIAI ŽAIDIMAI...............................120
Loading...
Loading...
1. PARTNERIŲ PRISISTATYMAS
Loading...
Sveiki,
esame Alytaus lopšelio - darželio ,,Boružėlė" priešmokyklinio ugdymo ,,Pelėdžiukų" grupės ugdytiniai su mokytoja Roberta Raudonienė, ir esame šio projekto iniciatoriai. Džiaugiamės, kad dalyvavimas šiame projekte mums padėjo ugdytis pilietiškumą ir kūrybiškumą, puoselėti pasididžiavimo jausmą tėvyne, bet svarbiausia, kad susiradome naujų draugų visoje Lietuvoje, geriau pažinome ne tik visą Lietuvą, bet ir atskirus Lietuvos miestus ir miestelius, buvome nustebinti neįtikėtinais faktais ir sužavėti mūsų tėvynės grožiu.
Sveiki, esam "Pelėdžiukų" grupė iš Žiežmarių mokyklos - darželio "Vaikystės dvaras" "Varpelio" skyriaus. Esame kupini smalsumo, kūrybiškumo ir noro kuo daugiau nuveikti ir sužinoti. Šio projekto metu džiaugiamės susiradę draugų visoje Lietuvoje, praplėtę žinias apie Lietuvą, nudirbę daug įvairių įdomių veiklų susijusių su Lietuva. Mes didžiuojamės, kad gyvename LIETUVOJE!
Sveiki, visi projekto dalyviai! Su jumis sveikinasi Alytaus lopšelio - darželio "Boružėlė", "Saulučių" grupės vaikučiai ir mokytoja Zita Komičienė. Džiaugiamės galėdami prisijungti prie šio projekto, visiems linkime sėkmės!
Esame Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazijos priešmokyklinukai "Voveriukai" su mokytoja Lijana Ivanauskiene. Į šį projektą atėjome su dideliais lūkesčiais ir džiaugiamės aktyviai įsitraukę į kūrybines veiklas, susiradę naujų draugų ir geriau pažinę savo šalį bei dar stipriau ją pamilę!
Kauno lopšelis-darželis "Tukas"
"Viščiukų" grupė
Sveiki, esame iš Kauno. Mūsų darželis vadinasi "Tukas". Mes, "Viščiukų" grupės vaikai ir mokytojos, džiaugiamės, kad galėjom dalyvauti projekte "Švęskime Lietuvą", patyrėme daug smagių akimirkų, susiradom draugų.
PrevNext