Book Creator

Клюйко Сергій

by Аліна Красько

Cover

Loading...
Клюйко Сергій Юрійович
(1992-2023)
Сергій Юрійович Клюйко — ім'я, яке вирізняється на фоні буденності, як витончений акорд серед простих мелодій. Народився 2 грудня 1992 року в мальовничому селі Берестя колишнього Дубровицького району Рівненської області.
Вже з самого дитинства йому була властива нестримна енергія та товариський дух. Сергій ріс непосидючим і водночас працелюбним хлопчиком, який відзначався не тільки своїм життєрадісним характером, але й готовністю завжди допомагати близьким.

Ще в ранньому дитинстві хлопчик мав потяг до господарської діяльності, допомагав батькам, знайомим та друзям. Не раз було, коли під час дитячих ігор він раптово біг додому, згадавши про роботу, яку йому доручали батьки. Також Сергій завжди був готовий допомогти друзям.
Після закінчення 9 класу він вступив до Дубровицького професійного  ліцею, який успішно закінчив. Згодом зустрів хорошу дівчину  Наталію, з якою створив сім’ю. Одружившись, Сергій і його дружина зробили перший крок до свого спільного майбутнього -
придбали будинок у селі Вербівка і розпочали його облаштування, для чого вони неодноразово вирушали за кордон на заробітки.
Але війна, яка вразила кожен куточок України, зруйнувала їхні плани. 15 грудня 2022 року Сергій віддав своє серце Батьківщині, бувши призваним на військову службу в Збройні Сили України. Під позивним "Чечен" він виконував бойові завдання на Бахмутському та Запорізькому напрямках у складі 46 окремої аеромобільної бригади.
Сергій героїчно загинув 18 вересня 2023 року, виконуючи  військове  завдання під час мінометного обстрілу противника. До останнього подиху залишався вірним Батьківщині. Вічна пам'ять Герою, чий внесок в оборону України завжди буде визнаним та вшанованим.

 Сергій Юрійович Клюйко – приклад мужності, відданості і Герой України з великої літери.
PrevNext