Book Creator

Клюйко Сергій

by Аліна Красько

Pages 2 and 3 of 5

Loading...
Клюйко Сергій Юрійович
Loading...
(1992-2023)
Loading...
Сергій Юрійович Клюйко — ім'я, яке вирізняється на фоні буденності, як витончений акорд серед простих мелодій. Народився 2 грудня 1992 року в мальовничому селі Берестя колишнього Дубровицького району Рівненської області.
Loading...
Вже з самого дитинства йому була властива нестримна енергія та товариський дух. Сергій ріс непосидючим і водночас працелюбним хлопчиком, який відзначався не тільки своїм життєрадісним характером, але й готовністю завжди допомагати близьким.

Ще в ранньому дитинстві хлопчик мав потяг до господарської діяльності, допомагав батькам, знайомим та друзям. Не раз було, коли під час дитячих ігор він раптово біг додому, згадавши про роботу, яку йому доручали батьки. Також Сергій завжди був готовий допомогти друзям.
Loading...
Після закінчення 9 класу він вступив до Дубровицького професійного  ліцею, який успішно закінчив. Згодом зустрів хорошу дівчину  Наталію, з якою створив сім’ю. Одружившись, Сергій і його дружина зробили перший крок до свого спільного майбутнього -
Loading...
Loading...
Loading...
придбали будинок у селі Вербівка і розпочали його облаштування, для чого вони неодноразово вирушали за кордон на заробітки.

You've reached the end of the book

Read again

Made with Book Creator