Book Creator

підручник,карта,атлас

by Віра Перевертень

Cover

Loading...
Тема уроку.ГІДРОСФЕРА.
6 клас НУШ


Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Мета: вивчити основні характеристики
Світового океану: розташування та межі океанів, класифікація островів за різними ознаками (розмір, походження, географічне розташування), вчити використовувати карти атласу для розв'язання завдань та аналізу географічних взаємозв'язків, працювати з контурною картою,заохотити учнів аналізувати інформацію, виявляти взаємозв'язки між географічними явищами. Обговорювати отриману інформацію у групах або класі.
Очікуванні результати: учні мають знання про розташування об'ктів Світового океану на картах атласу та основні їх характеристики , розуміють класифікацію островів , володіють основами роботи з картами океанів в атласі,вміють працювати з картами океанів, використовуючи їх для ідентифікації географічних об'єктів та вирішення завдань, виявляють зацікавленість у вивченні географії та розуміти важливість збереження природних ресурсів океанів та островів.
Обладнання:  Географічна карта,підручник, атлас,мультимедійний комплект.
ПРОБЛЕМНЕ ПИТАННЯ
Thought Bubble
ЧИ МОЖЕМО МИ ВИЧЕРПАТИ ЗАПАСИ ПРІСНОЇ ВОДИ НА ЗЕМЛІ?
Епіграф уроку. «Вода, в тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою насолоджуються, не відаючи, що ти таке. Ти не просто необхідна для життя, ти і є життя.

(Антуан де Сент-Екзюпері)
Thought Bubble
Запитання.Розгляньте фізичну карту півкуль в атласі с 22-23.Що на ній переважає - водний простір чи суходіл? Пригадайте,що вам відомо про воду?
Чому океани й моря мають різні відтінки синього на картах?
Завдання. На які три частини можна поділити води гідросфери?
PrevNext