Book Creator

Kuriu, konstruoju, atrandu su LEGO

by Erika Steponaitienė

Cover

Loading...
Loading...
ŠIAULIŲ "ROMUVOS" PROGIMNAZIJA
Loading...
Loading...
PROJEKTO VEIKLŲ KNYGA
PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ PUG-2
Projekto autorė: Erika Steponaitienė
Projekto partneriai: Šiaulių Gytarių progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės PUG3 vaikai ir pedagogė Ingrida Tuomėnienė. Šiaulių "Romuvos" progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės PUG3 vaikai ir pedagogė Viktorija Krivickaitė.
Projekto tikslas ir uždaviniai – konstruojant, eksperimentuojant, kūrybingai veikiant su LEGO kaladėlėmis siekiama lavinti vaikų smulkiąją motoriką, ugdyti bendravimo ir komandinio darbo įgūdžius, matematinius gebėjimus, lavinti kūrybinį mąstymą ir vaizduotę.
 Kūrybiškai, aktyviai veikiant siekti nuosekliai ir sistemingai įgyvendinti STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos) idėjas kasdieninėje ugdymo(si) veikloje.

Projektas vykdomas 2021 m. spalio 18 - 2021 m. gruodžio 10 d.
PROJEKTO DALYVIAI - ŠIAULIŲ "ROMUVOS" PROGIMNAZIJOS PRIEŠMOKYKLINĖS UGDYMO GRUPĖS PUG-2 VAIKAI
MEISTRIŠKUMO PAMOKA - MOKSLAS SU LEGO
VANDENS BŪSENOS - SKYSTA, KIETA, GARAI. TEMPERATŪRŲ MATAVIMAI. ESKIMŲ ŽIEMOS BŪSTO - IGLU STATYMAS.
Vaikai statė lego žmogeliukam "eskimams" namus, naudodami sniegą ir ledo kubelius. Susipažino su temperatūros matavimo prietaisais - termometrais ir pabandė pamatuoti lauke esančią oro temperatūrą, o taip pat ir šilto, šalto vandens temperatūrą.
MEISTRIŠKUMO PAMOKA - IKT ĮRANKIŲ PANAUDOJIMAS VEIKOSE
VEIKLA "SUKONSTRUOK IR PRAKALBINK NAMĄ". NAMO DALYS - PAMATAI, SIENOS, STOGAS, SIENOS, DURYS), MEDŽIAGOS. DARBAS PLANŠETINIAIS KOMPIUTERIAIS (PROGRAMA ChatterPix Kids)
Vaikai mokėsi išskirti namo dalis, aiškinosi, kokių medžiagų reikia norint pastatyti tikrą namą. Vaikai grupelėse konstravo lego namus ir pasitelkę planšetinius kompiuterius, programėle ChatterPix Kids juo prakalbino.
MEISTRIŠKUMO PAMOKA - IKT ĮRANKIŲ PANAUDOJIMAS VEIKOSE
ELEKTRONINIS ŽAIDIMAS WORDWALL.NET APLINKOJE
PrevNext