Book Creator

Звіт про роботу Голованівської селищної ради

by Алла Закалашнюк

Cover

Loading...
Звіт про роботу Голованівської селищної ради
Loading...
Loading...
2021
Цобенко Сергій Олександрович, Голованівський селищний голова
04 грудня 2020 року розпочала роботу новообрана Голованівська селищна рада VIII скликання.
За діючим законодавством сесію відкрила голова Голованівської селищної територіальної виборчої комісії Аліна Мазур, яка офіційно проінформувала про результати виборів до селищної ради та розподіл депутатських мандатів.
Як зазначила голова селищної ТВК, відповідно до результатів виборів очільником Голованівської селищної ради став Цобенко Сергій Олександрович. Також Аліна Мазур оголосила склад новобраних депутатів селищної ради VIII скликання, затверджених ТВК.
Ще одна проблемна ділянка з постійним автомобільним рухом відтепер стала безпечною та зручною для пішоходів. Завершено будівництво нового тротуару по вулиці Незалежності. Облаштовано 400 метрів тротуарної доріжки, відремонтовано зупинку біля лікарні та стоянку біля інфекційного відділення.
Всі роботи проведено за кошти Голованівської селищної ради.
Напередодні Новорічно-різдвяних свят всі діти чекають дива та незабутніх вражень, але сьогодні на території Голованівської громади проживає 29 діток, які не зазнали справжнього родинного щастя. Вони виховуються в прийомних родинах або ж у сім’ях опікунів.
Родина Вадима та Тетяни Захаренків виділили цим дітям матеріальну допомогу в розмірі 1000 гривень кожному. Таку акцію доброчинності родина започаткувала минулого року і планує надалі її підтримувати та розвивати.
В ці казкові дні не залишилися поза увагою дітки з обмеженими фізичними можливостями. Благодійний фонд «Княгині Ольги», котрим більше шести років опікуються Руслан та Ольга Цобенки, для 57 діток надали святкові подарунки, а також не залишили уваги дітей незахищених верств населення.
Приємно, що є такі люди, котрі, маючи можливість допомогти комусь та подарувати радість, обов’язково її використовують. Нехай добро, зроблене іншим, повернеться вам сторицею!
15 січня, відбулося чергове засідання четвертої сесії восьмого скликання Голованівської селищної ради.
В роботі пленарного засідання взяли участь 24 депутати селищної ради, начальники структурних підрозділів селищної ради, заступник голови районної ради, старости сіл та інші.
В ході роботи депутати розглянули 36 питань порядку денного.
Особливу увагу депутати приділили розгляду питання «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Голованівської селищної ради на 2021рік". Метою даної програми є підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості новоствореної громади, поліпшення матеріального добробуту населення. Іншим не менш важливим питанням було фінансування медичної галузі громади, яке депутати прийняли одноголосно.
В свою чергу, депутати затвердили установчі документи у новій редакції закладів освіти, охорони здоров’я, культури та спорту в частині зміни засновника з Голованівської районної ради на Голованівську селищну раду, зі зміною органів управління та зміною правового режиму майна.
Одночасно під час пленарного засідання було розглянуто й ряд інших важливих питань.
За підсумками роботи четвертої сесії селищної ради восьмого скликання прийнято відповідні рішення.
Всі питання які виносились на розгляд сесії були розглянуті та одноголосно підтримані.
PrevNext