Book Creator

інтилекти

by Настя Гошовська

Cover

Loading...
Loading...
ТОП 4 ПРОГРАМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ
Chat GPT— це чат-бот від компанії OpenAI, який дозволяє користувачам спілкуватися зі штучним інтелектом. Бот може вести діалог з людиною різними мовами, створювати та перекладати текст, і вирішувати інші текстові завдання. З моменту своєї появи наприкінці листопада 2022 року, чат GPT стрімко набирає популярності.
Нещодавно сервіс став доступним в Україні і вже користується популярністю
NightCafe Creator — це програма для створення мистецтва зі штучним інтелектом, яка містить кілька методів. Використовуючи передачу нейронних стилів, ви можете перетворити свою фотографію на шедевр. Використовуючи штучний інтелект, що перетворює текст у зображення, ви можете створити ілюстрацію лише зі слів на сторінці.

Interiour AI - створений штучним інтелектом інструмент дизайну інтерʼєру, який пропонує користувачам широкий спектр ідей і натхнення для їх житлових приміщень.
Завдяки зображенням до і після та створеним штучним інтелектом концепціям дизайну інтерʼєру ви зможете досліджувати різноманітні стилі та дивовижно трансформувати свій простір.
Designs AI - це штучний інтелект за допомогою якого можна створити логотип, банер, макет, відео. Це займе всього лиш 2 хвилини
ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!
PrevNext