Book Creator

Топ 10 неймовірних кімнатних рослин

by Даша Обертун

Cover

Loading...
Топ 10 неймовірних кімнатних рослин
Loading...
Підготувала: Обертун Дарина 22-ПО
Кімнатні рослини – ідеальний засіб зробити оточувальне середовище для нас більш привабливим і спокійним, вони хоч якось допомагають нам зблизитися з природою. Крім того, кімнатні рослини можуть стати захоплюваним хобі і допомагають очистити повітря в наших будинках від шкідливих домішків. Домашні рослини не тільки перетворюють вуглекислий газ в кисень, але також переробляють і поглинають багато хімікатів забрудненого кімнатного повітря.
Кімнатні рослини – прикраса нашого життя. Зараз неможливо уявити, що існує дім без квітів, тому що це – частинка природи, яка додає в помешкання затишок і красу. Але крім того, багато рослин є корисними і володіють унікальними цілющими властивостями, про які не завжди ми знаємо. Квіти нас лікують і є каталізаторами нашого душевного та фізичного стану.
Лаванда символ романтичного кохання, захоплення, чарівність людиною, краси та вишуканості. У лаванди багато корисних властивостей – вона ароматна, лікувальна, декоративна.
ФІАЛКА – символ скромності, цноти, беззахисності, невинної відданості коханому. Вона приносить радість і може причарувати. А також символізує й смуток: нею прикрашають смертне ложе або могили передчасно померлих дівчат
Кактус – символ довголіття Перша колекція кактусів, слава про яку збереглася до наших часів, була зібрана англійським аптекарем Морганом вже у 1570 році. А лікар Жакобус Теодорус вніс кактуси до книги лікарських рослин, випущеної у світ 1588 року.
Орхідея завжди означає щире та чисте почуття, трепетне та поважне ставлення. Тому дарувати її своїй коханій варто лише в тому випадку, якщо наміри чоловіка серйозні, а почуття — глибокі та міцні.
PrevNext