Book Creator

Sveikata visus metus (lapkritis)

by Ramunė Glinskienė

Cover

Loading...
"SVEIKATA VISUS METUS 2021"
Loading...
Loading...
Lapkričio mėnesio iššūkis
"Mes esame mūsų pačių istorijos herojai".
(Žalingų įpročių prevencija) M. Makartni
Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos komanda "Vitaminas C" į šį iššūkį pažvelgė labai rimtai ir atsakingai. Jaunimas ieškojo medžiagos apie pasaulio įžymybes, kūrios neišvengė "paslydimų" ir nuosmukių savo gyvenimo kely.
Tebus tai pamoka mums visiems, kad gyvenimas yra DIDŽIAUSIA DOVANA.Ir atsakomybę už ją prisimame patys, spalvindami savo gyvenimo kelią įvairiomis likimo spalvomis.
JIE ĮVEIKĖ SAVO PRIKLAUSOMYBES
Nijolė Marija Pareigytė-Rukaitienė 
Lietuvos dainininkė ir nuo 2012 metų pop grupės „69 danguje“ narė. Dainininkė visada garsiai ir kalbėjo apie problemas, kurios kilo dėl alkoholio. Atlikėja pasakojo, kad į alkoholio liūną ją įklampino profesija ir pomėgis linksmintis. Dėl alkoholio vartrojimo, prastėjo atlikėjos santykiai su artimaisiais, ji dažnai pykosi su savo vyru. 
Dainininkė sustojo vartoti alkoholį dėl savo dukrytės, kuri labai pasiilgdavo mamos. Dabar Nijolė yra laiminga, kupina energijos ir džiaugiasi savo sprendimu. 
Robertas Džonas Daunis jaunesnysis 
Garsus JAV aktorius vaidinęs tokiuose filmuose, kaip: „Geležinis žmogus“, „Keršytojai“ , „Šerlokas Holmsas“. Ne kartą vyras turėjo ir rimtų problemų su teisėsauga, teko lankytis areštinėje ir dienas leisti belangėje.
Tada aktorius suprato, kad alkoholis prie nieko gero nepriveda ir nusprandė mesti gerti. Dabar Robertas teigia esantis blaivus jau daugiau nei dešimtmetį. 
Danniella Westbrook 
Kvaišalų liūne skendusi ir išvaizdą smarkiai sudarkiusi anglų aktorė ir TV asmenybė.
D. Westbrook du dešimtmečius kovojo su priklausomybe nuo narkotikų. Artimas jos bičiulis pareiškė: „Danniellai tai be galo svarbus procesas. Tai kur kas daugiau nei tik operacija.“
Ji injekcijomis stengiasi susigrąžinti grožį, tačiau gerbėjai negailestingi: narkotikai sudarkė žvaigždės išvaizdą
Fredis Merkuris
Britų muzikantas, geriausiai žinomas kaip britų roko grupės „Queen“ dainų autorius, vokalistas ir pianistas. Kaip atlikėjas, jis pasižymėjo stipriu vokalu ir spalvingais bei ryškiais pasirodymais scenoje. 
Freddie pradėjus mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais, naivųjį jo pradą pradėjo temdyti tamsioji pusė – įgimtą kuklumą vis dažniau keitė arogancija, drovumą – atviras paleistuvavimas. 
PrevNext