Book Creator

Garbės knyga

by Ramunė Glinskienė

Cover

Loading...
Kamajų Antano Strazdo gimnazija
Loading...
GARBĖS KNYGA
Loading...
2021 m. kovas
„Lipdau lipdau, o galo vis nėra.
O gal Tėvynę reikia visą laiką
Lipdyt ir kurti, kurti ir lipdyt?
Nes jei sustoji tik – jinai ir miršta.
Taip, kurti visą laiką. Visą laiką!
Lipdyt ir kurti...“

Šiais Justino Marcinkevičiaus dramos-poemos „Mindaugas“ žodžiais Kovo 11 -sios išvakarėse norisi pasidžiaugti mūsų gimnaziją garsinančiais mokiniais, jų pasiekimais šiais besibaigiančiais mokslo metais, paminėti jaunimo iniciatyvias veiklas, kurių nesustabdė ir Covid-19 pandemija.
Ši knyga apie TAI.
2020-2021 m. m. gimnazijos simbolis "Laumžirgis"
Speech Bubble
Sveikinu visą gimnazijos bendruomenę su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Branginkime savo laisvę, didžiuokimės savo Tėvyne Lietuva, puoškime ją savo gerais darbais. 
Direktorė Loreta
...Štai Tavo kalva, kad debesų melsvumą galėtum pamatyti, kad vaivorykštė apakintų, kad visa tai, kas dar Tavęs laukia, augintų sparnus, kad visas Tavo laikas nušvistų ypatinga šviesa.
Pavaduotoja ugdymui Audronė
4G klasės mokinė Rimantė Mičelytė sėkmingai pasirodė Rokiškio rajono lietuvių kalbos ir literatūros bei biologijos olimpiadose. Ji tapo dviejų I-jų vietų laimėtoja 11-12 klasių tarpe (mokyt. Audronė Stočkuvienė ir Jolanta Vygėlienė).
2G klasės mokinė Sibilė Jakubonytė puikiai pasirodė rajoninėje fizikos olimpiadoje ir laimėjo III-ją vietą (mokyt. Jolanta Beleišienė).
2G klasės mokinė Urtė Šakalytė Rokiškio rajono mokinių meninio skaitymo konkurse laimėjo prizinę II-ją vietą (mokyt. Audronė Stočkuvienė).
PrevNext