Рідне місто на Дунаї

by tatiana orlovska

Cover

Loading...
РІДНЕ МІСТО
НА ДУНАЇ
Loading...
Запрошуємо в Ізмаїл!
Одеса
Ізмаїл
224км.
Ellipse;
Ну как в тебя мне не влюбиться?!
Мой город детства Измаил…
Хочу тобою насладиться,
Ты сердцу моему так мил.
Мой город, где цветут каштаны,
Гоняет волны голубой Дунай.
Он исцелит, мои излечит раны,
В тебя влюблён цветущий май.
И этот город словно сказка,
Цветов пьянящий аромат.
Тобой живу под небом ясным,
В моей душе ты дивный сад.
Всем повторять я не устану…
Всё что искал, нашёл в тебе.
Любить тебя не перестану,
Ты лучший город на земле!
Найкраще місце на землі те, де ви народилися і живете. Тут живуть рідні і близькі вам люди. Всі ви колись станете дорослими. Когось доля поведе в інші краї, але те місце, де ви народились і виросли, буде для кожного з вас найдорожчим, наймилішим на землі.
Місто, в якому ми з вами живемо – частинка нашої рідної України. 
Ізмаїл мій рідний край!
Високий берег Дунаю, що проходить територією України, прикрашає прекрасне південне місто Ізмаїл. Це найзначніше після Одеси місто в Одеській області, яке знаходиться в самій її південній частині на відстані 80 км від Чорного моря. Протягом уже багатьох років Ізмаїл привертає до себе величезну кількість туристів, як з усієї України, так і з інших країн світу. 
ГЕОГРАФІЧНА ДОВІДКА
Rounded Rectangle
Ізмаїл найпівденніше місто в Україні. Розташований на лівому березі річки Дунай,простягнувся на 13 кілометрів уздовж Кілійського гирла, на відстані 80 км від Чорного моря.
Ізмаїл лежить у Причорноморській низовині (Буджацький степ). Середня висота міста над рівнем моря — 28 метрів, а найменша — 12 метрів над рівнем моря (берег Дунаю).
Цікаві факти
про Дунай
* Річка Дунай — справжнісіньке природне диво. Вона є другою за довжиною у Європі (після Волги), довжина — 2960 км. єдина річка , довжина якої вимірюється від гирла! Тече територією 19 країн та відома ще з античних джерел
*Уперше, ріка згадується в працях давньогрецького історика Геродота у V столітті до нашої ери.Назву «Дунай» ріці дали стародавні кельти, які мешкали на її берегах у першому столітті до нашої ери. У перекладі з кельтської, «Danuvius» означає «швидка вода».
* Річка має численні рукави: деякі з них відходять від основного річища більше, ніж на 10 кілометрів. Загальна площа водозбору Дунаю становить понад 800 тисяч квадратних кілометрів.
*  Дунай має понад 120 рукавів (приток). Рукави розміщені нерівномірно, проте більша їх частина припадає на підгір’я Карпат та Альп.
PrevNext