Book Creator

Ärka Üles, Mia!

by Abigail Kumel

Cover

Loading...
Loading...
Ärka üles, Mia!
Loading...
Wake up, Mia!
Autor ja illustaator:
Abigail Kumel
Tere, mina olen Mia!
Hello! My name is Mia!
“Mia, ärka üles! Sul on kooli vaja minna!” kõlab lause viiel hommiku nädalas.
Kas see pole mitte tüütu? Paratamatult tekib Miale tunne, et kellele seda kooli vaja on?
“Wake up, Mia! You have to go to school!” is heard five days a week. Isn’t it annoying? Inevitably makes you think if going to school really is important.
Täna hommikul oli eriti keeruline ärgata. Tüdruk oli veel viivu voodis. Mia peas hakkasid keerlema mõtted: huvitav milline oleks elu, kui lapsed ei peaks koolis käima?
See mõttesähvatus tõi naeratuse tema huulile.
This morning it is especially hard to get up. She stayed in bed for a little while longer. She began to wonder what life would be like if children didn’t have to go to school. The thought of it made her smile.
“Oi, ma saaksin magada nii kaua, kui süda lustib. Ärgates helistaksin kohe oma sõpradele, et nendega õue mängima minna. Kui nad telefonile ei vasta, siis ma saadaksin neile sõnumi ...” Selle juures tekkis mõtetes pikem paus ja avastus, et siis ei oskaks ju lugeda ja kirjutada.
“Oh, I could sleep as long as I wanted to. After getting up I could call my friends and we would play outdoors. If they couldn’t come outdoors then I would text them.” But this made her think and she realised she wouldn’t know how to read and think then.
PrevNext