Book Creator

GELECEK SENİNLE ŞEKİLLENECEK

by Bünyamin Şahban

Cover

Loading...
Proje Kurallarımız
Thought Bubble
Loading...
GELECEK SENİNLE ŞEKİLLENECEK
İç mesajlaşma sisteminin kötüye kullanımı
Birlikte çalışmadığınız öğretmenlere çok fazla sayıda mesaj göndermekten kaçının. Bir kullanıcıyla irtibat kurmadan önce: profilini kontrol edin; proje yapmaya uygun olduğunu belirtip belirtmediğine bakın; mesajınızın konuyla ilgili olduğundan emin olun. Çok fazla eTwinci’ye tamamen aynı olan mesajları göndermeyin.
eTwinning’in ticari amaçlar için Kullanımı
Platformun ticari amaçlar için kullanımı kesinlikle yasaktır. Herhangi bir şirket, girişimci, etkinlik veya ticari maksatlı yazılım kaldırılacak ve platforma erişimi engellenecektir.
Oturumlarda istenmeyen e-postalar (Spam)
eTwinning Live ortak forumlarından binlerce mesaj gönderilir. Mesajınızın, başlığın konusuyla ilgili olduğundan emin olun. Yeni bir gönderi yayınlamadan önce, alakalı başka mesaj olup olmadığını kontrol edin ve bu mesajları cevaplayın. İşbirliğini geliştirmek için, forumları konuyla ilgili bir şekilde yürütmemize yardımcı olun!
Kişilerin mesajları hakkında ilgisiz ve uygunsuz yorumlar
Başkasının profilinde bir yorum yayınlarken, bu yorumun kullanıcı için uygun olduğundan emin olun. Yorumlar, bireyler için olmalı ve kullanıcının mesajıyla ilgili olmalıdır. Çok fazla kullanıcıya aynı yorumu yazmayın
Rastgele irtibat istekleri ve proje davetiyeleri
Önceden iletişim kurmadan, eTwinci’lerden irtibat kişiniz olmasını veya projenize katılmasını istemekten kaçının. Listenizde mantıklı ve yönetilebilir sayıda irtibat kişisi olduğundan emin olun. Başkalarının güncellemelerini takip etmek ister misiniz? Bunun yerine onları takip edin.
PrevNext