Book Creator

Електронний освітній посібник для дітей з ООП

by Світлана Насікан

Cover

Loading...
Дизайн без названия
Історія №7
Thought Bubble
Діти ростуть. Іноді дорослі дивляться на дитину і кажуть: "Ти так швидко ростеш! Якби діти насправді росли швидко, щоразу, коли вони дивилися б униз. вони бачили б, що їхні ступні йдуть униз все далі й далі.
Тіло дитини змінюється повільно та поступово. Хом'ячки стають дорослими через шість місяців після народження. Кошенята стають дорослими кішками у віці від одного до трьох років. Цуценята стають дорослими собаками віком від двох до трьох років. Люди зазвичай стають дорослими у віці від вісімнадцяти до двадцяти п'яти років. Діти завжди мають багато справ. Тому вони не завжди звертають увагу на те, що вони зростають. Через якийсь час вони помічають, що їхній одяг та взуття стало їм невеликим. Коли це відбувається, дитина може здивуватися, що вона стала більшою.
Коли дитина стає більшою, це означає, що вона росте і стає дорослішою. Порівняно з деякими тваринами, діти ростуть досить повільно. Через це діти зазвичай не помічають, що стають більшими, поки їхній одяг та взуття не стане їм малим.

ДІТИ
РОСТУТЬ
хом'ячок
PrevNext