Book Creator

Чорнобиль не має часу

by Юлія Барсук

Pages 8 and 9 of 17

Loading...
Loading...
Найбільша ядерна аварія в історії Японії сталася 30 вересня 1999 року. Через помилку персоналу на заводі, який спеціалізується на виготовленні палива для АЕС в містечку Токаймура почалася неконтрольована ланцюгова реакція, що тривала 17 годин. Дозу, що перевищує щорічно допустимий рівень, отримали 119 осіб. Всього було опромінено 439 робітників. З трьох людей, які отримали критичну дозу, двоє померли.
Loading...
9 серпня 2004 року в 320 км на захід Токіо, на острові Хонсю сталася аварія на АЕС Міхама. Надпотужний викид розпеченої пари (близько 200 C) стався в турбіні третього реактора. Сильні опіки отримали всі співробітники, які були поруч. У момент аварії близько 200 чоловік знаходилося в будівлі, де розташований третій реактор. Загинули 4 людини, постраждали ще 18 співробітників. За кількістю жертв, ця аварія стала найсерйознішою в Японії.
Loading...
Loading...
Loading...
Фукусіма - найостанніша
Найвищу "оцінку" аварія на Фукусімі отримала далеко не відразу. В день катастрофи - 11 березня 2011 року - їй присвоїли 4 рівень, через тиждень 5-й і лише через місяць - 7-й, оцінивши викид радіоактивних речовин. Після цього "Фукусіму" стали називати другим Чорнобилем. Хоча викиди радіоактивних елементів там були іноді в десятки разів менше, ніж на ЧАЕС.



Loading...
Loading...
Loading...